ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
71 322 62 83 wco@wco.com.pl rejestracja on-line

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400
Sieja-Bujewska

Specjalista:


Dr n. med. Anna Sieja-Bujewska


Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu Anna Sieja- Bujewska jest związana z Wrocławskim Centrum Okulistycznym od 2018 roku.
Pani doktor jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2005 roku uzyskała tytuł lekarza medycyny. Już na stażu podyplomowym doktor Sieja-Bujewska wykazywała zainteresowanie okulistyką, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem specjalizacji w tej dziedzinie uczestniczyła w formie wolontariatu w ostrych dyżurach okulistycznych oraz w pracy na oddziale w Klinice i Katedrze okulistyki Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W 2007 roku dr Sieja-Bujewska rozpoczęła specjalizację z okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, którą ukończyła w 2013 roku. W międzyczasie Pani doktor odbyła dwuletni staż specjalizacyjny z okulistyki w Irlandii, w Dublinie (lata 2008-2009), gdzie zdobywała wiedzę zarówno w zakresie diagnostyki okulistycznej, jak i operatywy.
Dr Sieja-Bujewska w 2016 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pod tytułem : „Ocena porównawcza standardowej automatycznej perymetrii i perymetrii FDF u pacjentów z jaskrą pierwotną otwartego kąta oka oraz z podejrzeniem jaskry”.
Pasją pani doktor od zawsze była okuloplastyka, czyli zabiegi plastyczne aparatu ochronnego oka, połączona z estetyką w okolicy powiek. Dr Sieja -Bujewska w tej dziedzinie zdobywała doświadczenie zarówno w kraju jak i za granicą :


Regularnie uczęszcza na międzynarodowe kursy i sympozja naukowe, między innymi :

- Attended Botox Training Day with Mr A Jeya Prakash MS FRCS Londyn w 2008 rok.

- ”Microsurgical Skills Course” ( The Royal College of Ophthalmologists) Londyn 2008 rok

- Kurs „ Chirurgia powiek” Wrocław 2010 rok.

- Kurs chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w okulistyce Zakopane 2011 rok.

- XIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Warszawa 2013 rok.

- ”Atended on Allergan Educational Programme on Facial Aesthestic Training „(zastosowanie preparatów : Botoks, VYCROSS, Juvederm VOLITE).Wrocław 2018 rok.

- ”Oculo-Facial Plastic Dissection Course” (Moorfields St George's Hospital, London) Londyn 2018 rok.

- ”10th International course on Ophthalmic and Oculoplastic Reconstructon and Trauma Surgery (Viena General Hospital, Austria) Wiedeń 2019 rok.


Oprócz Okuloplastyki pani doktor zajmuje się również :

- konsultacjami okulistycznymi osób dorosłych i dzieci,

- laseroterapią w jaskrze: Yag irydotomia, selektywna trabekuloplastyka laserowa SLT ( kurs „ laseroterapia w jaskrze -selektywna trabekuloplastyka laserowa „ 2004 rok )

- laseroterapią z powodu zaćmy wtórnej po operacji zaćmy ( Yag capsulotomia),

- laseroterapią siatkówki : w zmianach zwyrodnieniowych siatkówki, retinopatii cukrzycowej, przedarciach siatkówki ( kurs :„ laseroterapia siatkówki w retinopatii cukrzycowej” -Katowice 2015 rok ),

- iniekcjami doszklistkowymi z powodu chorób plamki ( certyfikat w zakresie wykonywania iniekcji doszklistkowych uzyskany w Warszawie w 2018 roku),

- płukaniem i sondowaniem dróg łzowych u dorosłych,

- iniekcjami z toksyny botulinowej w celach medycznych i estetycznych,

- badaniami diagnostycznymi : OCT , AF , PW


Pasją pani doktor oprócz medycyny jest spędzanie każdej wolnej chwili z najbliższym, a także narciarstwo, nurkowanie oraz malowanie olejami.


ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
71 322 62 83 rejestracja on-line wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje swoim pacjentom bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]